środa, 5 września 2018

Oryginalne zaproszenia ślubne

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych to jedno z ważniejszych zadań, przed jakim staje
Młoda Para. Klasyczne, eleganckie wzory czy oryginalne, ręcznie przygotowane zaproszenia?
Wybór zależy od całości klimatu przygotowywanej uroczystości oraz poczucia humoru
przyszłych nowożeńców.

Jak wybrać oryginalne zaproszenie ślubne?

Decydując się na wzór zaproszenia ślubnego pamiętajmy, że jest ono swoistą wizytówka i reklamą wyjątkowego dnia naszego życia. W pamięci gości na pewno pozostanie na dłużej jedyne w swoim rodzaju, ręcznie wykonane zaproszenie, które dobrze oddaje charaktery, pasje i zainteresowania Pary Młodej. Warto postawić na spersonalizowane druki, nawet jeśli wybieramy je spośród wzorów dostępnych w firmie specjalizującej się w ich przygotowaniu. Jej pracownicy na podstawie rozmów
 z szykującą się do ślubu parą mogą także zaproponować nietypowe rozwiązania, które przyczynią się do wykreowania niezapomnianej atmosfery.

Zaproszenie ślubne – bilet w nieznane

Decyzja o związaniu swoich losów na dobre i złe jest rodzajem ekscytującej podróży w nieznane. Oryginalnym wzorem zaproszenia oddającego klimat wspólnej wyprawy przez życie dwojga ludzi jest druk w formie biletu lotniczego. Na druku, do złudzenia przypominającym boarding pass, pozwalający na wstęp za bramki na lotnisku i na pokład samolotu, zamieszczone zostały najważniejsze informacje dotyczące planowanej uroczystości: imiona i nazwiska pasażerów –zaproszonych gości, data wylotu – ceremonii ślubnej, cel podróży, czyli miejsce, w którym odbędzie się ślub, godzina odprawy – o której rozpoczyna się uroczystość, a także lądowanie – określające miejsce przyjęcia weselnego. Forma zaproszenia nie tylko wzbudzi zainteresowanie i rozbawi gości, ale może idealnie oddawać pasje Państwa Młodych, którzy w czasie wolnym intensywnie przemierzają świat.

Pocztówka znad morza

Nietypowym zaproszeniem ślubnym dla osób ceniących sobie styl vintage, cieszący się w ostatnich latach sporą popularnością, może być zaproszenie w formie kartki pocztowej.
Prostym a efektownym zaproszeniem tego typu będzie pocztówka przedstawiająca z jednej strony widok retro miejsca, gdzie planowane jest przyjęcie weselne, a z drugiej główną treść ze szczegółami dotyczącymi uroczystości, ze spersonalizowanym znaczkiem i pieczątką. We współczesnych czasach, kiedy wyjazdy wakacyjne owocują co najwyżej zdjęciami przesyłanymi znajomym lub wrzucanym na portale społecznościowe, zaproszenie nawiązujące do tradycji korespondencji pocztowej będzie nie tylko stylową wizytówką uroczystości, ale także urokliwą pamiątką dla weselnych gości.


Wezwanie w sprawie zaślubin

Oryginalnym zaproszeniem oddającym poczucie humoru przyszłych nowożeńców może być stylizowany na wezwanie do sądu druk w sprawie zaślubin. Organem wzywającym są Rodzice i Narzeczeni, a całość utrzymana została w formie typowej dla pism sądowych rodem z czasów PRL. Druk został wystylizowany na czcionkę używaną w dawnych maszynach do pisania, a zamiast łącznika „i” zastosowano paragraf.

2 komentarze:

  1. Zazwyczaj samodzielnie zaproszenia robią osoby, które zajmują się takimi rzeczami hobbystycznie. Jest to na pewno czasochłonne, trzeba mieć do tego rękę i cierpliwość. Warto postawić może na zaproszenia ślubne z takich miejsc jak https://zaproszenia-przemysl.pl. Na pewno coś odpowiedniego znajdziecie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalne zaproszenia są wspaniałą pamiątką z danego wydarzenia!

    U mnie sprawdza się ksero Wrocław - szybka realizacja, więc polecam :)

    Ps. super inspiracje :) najbardziej podoba mi się kartka z czerwoną wstążką

    OdpowiedzUsuń