piątek, 28 marca 2014

Pocztówka z nad morza :)

Kolejna nowość.
Zaproszenie w formie pocztówki przygotowałam dla Joanny i Pawła, którzy chcieli aby ich zaproszenia były proste, eleganckie i nawiązywały do miejsca gdzie odbędzie się wesele. Z kilku propozycji zostało wybrane zaproszenie w formie kartki pocztowej wysłanej z nad morza jako że wesele odbędzie się właśnie nad morzem w Łebie.Forma kartki pocztowej była sugestią Pary Młodej, gdyż bardzo im się podobał taki oryginalny i nietypowy pomysł. Zaproszenie składa się z dwóch kart połączonych czerwoną wstążką .
Pierwsza karta to z jednej strony retro widok starej Łeby - morze, plaża, kosze wiklinowe i zabytkowy budynek w którym odbędzie się wesele Joanny i Pawła a z drugiej strony główna treść zaproszenia z personalizawanym znaczkiem i pieczątką. Druga karta zawiera informacje o noclegu i prezentach.
Zapraszamy do współpracy!
2 komentarze:

  1. Polecamy Bukiet i wstążkę wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe zaproszenia i dodatki ślubne. Byliśmy baaardzo marudni i okropnie wymagający, ale Pani Dominika dzielnie znosiła nasze kręcenie nosem, a efekt naszej współpracy jest naprawdę och! ach!
    Joanna & Paweł

    OdpowiedzUsuń