wtorek, 12 kwietnia 2016

Ile kosztuje ślub i wesele w Polsce?

Ile kosztuje ślub i wesele w Polsce?
W kwietniu 2016 roku nowożeńcy z całej Polski już po raz trzeci będą mogli podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi z przygotowaniami do ślubu w sondażu Grupy Portali Weselnych. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi powstanie raport zawierający najbardziej istotne wnioski. 


To już trzecia edycja Ogólnopolskiego Badanie Nowożeńców. Tym razem bierzemy pod lupę pary, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. Poza wysokością budżetu, przebiegiem przygotowań czy sposobem wyboru usługodawców pytamy o przestrzegane tradycje ślubne. Ciekawi nas, które z nich nie tracą na popularności, a które wręcz przeciwnie odchodzą w zapomnienie. Ponadto interesuje nas kwestia zamiany kwiatów na drobne upominki lub datki na cele charytatywne. Uzyskane informacje pozwolą nam pomóc przyszłym parom młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia - tłumaczy cel badania Kamil Kulpa z redakcji fotograf-wesele.pl.
Ankieta składa się w sumie z 41 pytań. Dotyczą one między innymi budżetu ślubnego, tradycji i zwyczajów, przygotowań do uroczystości i wesela oraz pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. 
Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdy wypełniony formularz na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.
 Ankietę można znaleźć pod tym adresem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz